Kontakt  
Strona główna » Subaru » WRX & STI 01-07 » Silnik i akcesoria » Panewki » Panewki korbowodowe Clevite Tri-Metal STD Subaru WRX/STi EJ20 EJ25 (52mm Shaft)
Wybierz producenta
Wybierz kategorię
Informacje
Zapraszamy do zakupów w sklepie Top End Power. Najtańsze ceny markowych produktów. Polecamy markowe towary: Uszczelki turbo, Wskaźniki poziomu paliwa, Mocowania silnika i tuning akcesoria. Tuning części - najkorzystniejsza oferta.
Dołącz do nas


ID Nazwa Cena:
CL-CB-1657P Panewki korbowodowe Clevite Tri-Metal STD Subaru WRX/STi EJ20 EJ25 (52mm Shaft) 167.00 PLN
Panewki korbowodowe Clevite Tri-Metal STD Subaru WRX/STi EJ20 EJ25 (52mm Shaft)

Dostępność:dostępny

Producent: Clevite

Clevite 77 ma do zaoferowania najszerszą na rynku gamę panewek najwyższej jakości z wyścigowym rodowodem. Większość produktów wykorzystuje do produkcji unikalną mieszankę stopów metali, co przekłada się na ich niesamowitą wytrzymałość i użyteczność w modyfikowanych silnikach. Bez względu na to czy silnik jest budowany przez entuzjastę tuningu czy profesjonalny zespół wyścigowy, panewki Clevite 77 Tri-Metal nadają się do tego doskonale! Projekt panewek został opracowany ponad 50 lat temu, przez ten czas Clevite 77 odpowiednio dopracował swoje panewki aby sprostały oczekiwaniom najbardziej wymagającym klientom. Tri-Metal to autorska technika produkcji wzmacnianych panewek z bardzo wytrzymałych stopów powlekanych opatentowaną powłoka stopów innych metali tj. "babbitt ".

Panewki Clevite  z seri "P"- Performance"  zalecane są szczególne do zastosowania w silnikach wysokoobrotowych przystosowane do pracy pod dużym obciążeniem przy bardzo dużych prędkościach obrotowych czopa wału. Zewnetrzna powlekana warstwa panewki zapewnia idealną powierzchnię ślizgową dodatkowo rowkowana powierzchnia robocza panewki zapewnia własciwe smarowanie. Panewki Clevite P-Seria to jedne z najlepszych na rynku panewek zalecanych do montażu z fabrycznymi wałami korbowymi zarówno w seryjnych autach jak i wysilonych jednostkach o dużych mocach.wariant: ACL 4B8296H-STD

numer producenta: Clevite CB-1657PPoleć produkt znajomemu · Oceń produkt    

Newsletter
 
Zapisz się na newsletter
 Dodaj 
  Usuń  
 
  
Kontakt z nami

TOP END POWER

694-502-500

694-502-501

info@topendpower.pl

Gadu-Gadu 4199927

Gadu-Gadu 2079432

  zadzwoń

Nowości

Tablica

Szanowni klienci! Z powodu trwających prac modernizacyjnych, oraz zmieniających się kursów walut nie jesteśmy w stanie na bieżąco aktualizować cen. Prosimy przed zakupem o kontakt w celu ustalenia aktualnej ceny. Dziękujemy i przepraszamy za niedogodności

Zobacz więcej...
 |  Strona główna  |  Promocje  |  Nowości  |  O firmie  |  Regulamin  |   |  Wspólpraca  |