Układ dolotowy AMS - VW Golf R Mk7 / Golf GTI Mk7 / Audi S3 13-20 / Seat Leon Cupra Mk7 (carbon)
Układ dolotowy AMS.
- Kod produktu: AMS-21.08.0001-1
- Producent: AMS Performance
-
Dostępność:
Na zamówienie
- Cena netto: 3 979,50 zł 4 894,78 zł
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.
Produkt objęty jest roczną gwarancją.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
AMS Performance to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm tuningowych na amerykańskim rynku. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji części oraz modyfikowaniu samochodów. W ofercie można znaleźć elementy aerodynamiczne i stylistyczne oraz mnóstwo części mechanicznych i zestawów dedykowanych do wzmocnienia konkretnego silnika. Wielu inżynierów motorsportowych bierze czynny udział przy projektowaniu i udoskonalaniu części. AMS Performance od wielu lat jest znane z bicia rekordów. Jako pierwsi zbudowali Mitsubishi Lancer’a EVO, który sukcesywnie bił rekordy na ¼ mili robiąc czasy rzędu 8.97s. Równolegle inne EVO również zbudowane przez AMS biło rekordy w amerykańskich pucharach na torach wyścigowych. Słynne rekordy Nissanów GTR takie jak 1/4mili w 7.98s również zostały ustanowione samochodami przygotowanymi przez AMS.
Układ dolotowy AMS.
Układ dolotowy AMS Performance nie tylko ładnie wygląda pod maską, ale i znacząco podnosi wydajność jednostki napędowej. Dopracowany projekt pozwolił osiągnąć bardzo wysokie właściwości przepływu powietrza do turbosprężarki. Zestaw jest wystarczający do mocy ~600 KM.
Układ dolotowy jest wykonany z bardzo wysokiej jakości carbonu dedykowanego do sportów motorowych. Charakteryzuje się 3 warstwami specjalnie przeplatanymi o grubości 1mm, które wytrzymują temperaturę 240°C zachowując swoją strukturę. Budowa air-boxa jest tak zaprojektowana, aby napływ powietrza równomiernie rozchodził się po filtrze powietrza, niweluje to spadki ciśnienia przed turbosprężarką, a sam rozmiar air-boxa i brak wyciszeń pozwala usłyszeć pracującą turbosprężarkę. Zestaw uzupełnia wysokiej jakości, suchy filtr powietrza o wysokim przepływie. Filtr nie wymaga oleju oraz jest wielokrotnego użytku. W zestawie znajdują się również silikonowe łączniki o odpowiednich średnicach do podłączenia zestawu do fabrycznego osprzętu.
Wykończenie: carbon
Zastosowanie:
2015-2019 VW MKVII Golf R (w niektórych przypadkach może być konieczne zastosowanie innego filtra powietrza)
2015-2020 VW MKVII Golf GTI
2013-2020 Audi S3/A3 w/ 2.0 TFSI (wymagane, dodatkowe drobne modyfikacje)
Seat MK7 Leon / Cupra
English
Deutsch