Kontakt  
Strona główna » Mitsubishi » Evolution X » Elementy zewnętrzne » Chlapacze » Chlapacze Basic Rally Armor - Mitsubishi Lancer ES / DE / GTS / Ralliart 07+
Wybierz producenta
Wybierz kategorię
Informacje
Oferujemy najkorzystniejsze artykuły: Wskaźniki, Korki ciśnieniowe, Uszczelki turbo i klocki hamulcowe. Możemy polecić nasze akcesoria. Sklep Top End Power zaprasza. Tuning akcesoria - najlepsze ceny w PL.
Dołącz do nas


ID Nazwa
RLARM-MF8-BAS-BLK Chlapacze Basic Rally Armor - Mitsubishi Lancer ES / DE / GTS / Ralliart 07+
Chlapacze Basic Rally Armor - Mitsubishi Lancer ES / DE / GTS / Ralliart 07+

Dostępność:na zamówienie

Producent: Rally Armor

Rally Armor ma przyjemność zaprezentować bardzo praktyczne i solidne chlapacze chroniące samochód i otoczenie. Chlapacze pochodzące z serii Basic, są krótsze i mogą być stosowane w obniżonych pojazdach. Jest to znakomita propozycja pod względem jakość/cena.

Chlapacze wykonane z plastiku któremu nie straszne cięzkie warunki pogodowe. Każdy chlapacz posiada nadrukowane logo producenta. Chlapacze delikatnie wystają poza nadkola dzięki czemu w miejskich warunkach pomoże uniknąć uszkodzenia felg poprzez wcześniejsze szorowanie chlapacza o krawężnik, możemy wtedy szybko skorygować skręt lub się zatrzymać. Zestaw zawiera komplet 4 chlapaczy i jest dostarczany ze śrubami, podkładkami i wszystkimi innymi elementami niezbędnymi do poprawnej instalacji.

Kolor: czarny

Kolor nadruku: czarny

Zastosowanie:

Mitsubishi Lancer ES / DE / GTS / Ralliart 2007+ (nie pasuje do modeli Sportback)
Zapytaj o cenę

Poleć produkt znajomemu · Oceń produkt    

Newsletter
 
Zapisz się na newsletter
 Dodaj 
  Usuń  
 
  
Kontakt z nami

TOP END POWER

694-502-500

694-502-501

info@topendpower.pl

Gadu-Gadu 4199927

Gadu-Gadu 2079432

  zadzwoń

Nowości

Tablica

Szanowni klienci! Z powodu trwających prac modernizacyjnych, oraz zmieniających się kursów walut nie jesteśmy w stanie na bieżąco aktualizować cen. Prosimy przed zakupem o kontakt w celu ustalenia aktualnej ceny. Dziękujemy i przepraszamy za niedogodności

Zobacz więcej...
 |  Strona główna  |  Promocje  |  Nowości  |  O firmie  |  Regulamin  |  Aktualny stan koszyka  |  Wspólpraca  |