Kontakt  
Strona główna » Ford » Focus » Elementy zewnętrzne » Chlapacze » Chlapacze UR Rally Armor - Ford Focus ST / RS 13+
Wybierz producenta
Wybierz kategorię
Informacje
Sklep Top End Power serdecznie zaprasza. Z pasji dla pasji - Top End Power Polecamy najkorzystniejsze artykuły: Uszczelki turbo, Filtry stożkowe, Zestawy sprzęgłowe oraz części tuningowe. Części tuningowe - tylko u nas.
Dołącz do nas


ID Nazwa Cena:
RLARM-MF27-UR-BLK-RD Chlapacze UR Rally Armor - Ford Focus ST / RS 13+ 770.00 PLN
Chlapacze UR Rally Armor - Ford Focus ST / RS 13+

Dostępność:dostępny

Producent: Rally Armor

Rally Armor ma przyjemność zaprezentować bardzo praktyczne i solidne chlapacze chroniące samochód i otoczenie. Chlapacze pochodzące z serii UR, wykorzystywane w samochodach rajdowych.

Chlapacze wykonane z poliuretanu, charakteryzują się duża elastycznościa dzięki czemu nie ulegną zniszczeniu w cięższym terenie. Odporne na ciężkie warunki pogodowe. Każdy chlapacz posiada nadrukowane logo producenta. Chlapacze delikatnie wystają poza nadkola dzięki czemu w miejskich warunkach pomoże uniknąć uszkodzenia felg poprzez wcześniejsze szorowanie chlapacza o krawężnik, możemy wtedy szybko skorygować skręt lub się zatrzymać. Montaż nie wymaga wiercenia więc unikniemy rdzy która na pewno by się pojawiła po pewnym czasie. Chlapacze montowane są w istniejące już otwory od nadkoli, demontujemy zatrzaski od nadkoli i w to miejsce instalujemy chlapacze. Zestaw zawiera komplet 4 chlapaczy i jest dostarczany ze śrubami, podkładkami i wszystkimi innymi elementami niezbędnymi do poprawnej instalacji dzięki czemu nawet jeśli uszkodzisz fabryczne zatrzaski i wkręty nic się nie stanie.

Kolor: czarny, czerwony, niebieski

Kolory nadruku: czerwony, szary, niebieski, biały

Zastosowanie:

Ford Focus ST / RS 2013+
color:
     

Poleć produkt znajomemu · Oceń produkt    

Newsletter
 
Zapisz się na newsletter
 Dodaj 
  Usuń  
 
  
Kontakt z nami

TOP END POWER

694-502-500

694-502-501

info@topendpower.pl

Gadu-Gadu 4199927

Gadu-Gadu 2079432

  zadzwoń

Nowości

Tablica

Szanowni klienci! Z powodu trwających prac modernizacyjnych, oraz zmieniających się kursów walut nie jesteśmy w stanie na bieżąco aktualizować cen. Prosimy przed zakupem o kontakt w celu ustalenia aktualnej ceny. Dziękujemy i przepraszamy za niedogodności

Zobacz więcej...
 |  Strona główna  |  Promocje  |  Nowości  |  O firmie  |  Regulamin  |  Aktualny stan koszyka  |  Wspólpraca  |