Kontakt  
Strona główna » Subaru » Impreza GT 93-00 » Elementy zewnętrzne » Chlapacze » Chlapacze Basic Rally Armor - Subaru Impreza 93-01
Wybierz producenta
Wybierz kategorię
Informacje
Sklep Top End Power zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą. Najtańsze ceny markowych produktów. Udostępniamy markowe produkty: Sprężyny, Filtry powietrza, Chłodnice, a także tuning części. Tuning części - najkorzystniejsza oferta.
Dołącz do nas


ID Nazwa
RLARM-MF2-BAS-BLK Chlapacze Basic Rally Armor - Subaru Impreza 93-01
Chlapacze Basic Rally Armor - Subaru Impreza 93-01

Dostępność:na zamówienie

Producent: Rally Armor

Rally Armor ma przyjemność zaprezentować bardzo praktyczne i solidne chlapacze chroniące samochód i otoczenie. Chlapacze pochodzące z serii Basic, są krótsze i mogą być stosowane w obniżonych pojazdach. Jest to znakomita propozycja pod względem jakość/cena.

Chlapacze wykonane z plastiku któremu nie straszne cięzkie warunki pogodowe. Każdy chlapacz posiada nadrukowane logo producenta. Chlapacze delikatnie wystają poza nadkola dzięki czemu w miejskich warunkach pomoże uniknąć uszkodzenia felg poprzez wcześniejsze szorowanie chlapacza o krawężnik, możemy wtedy szybko skorygować skręt lub się zatrzymać. Montaż nie wymaga wiercenia więc unikniemy rdzy która na pewno by się pojawiła po pewnym czasie. Chlapacze montowane są w istniejące już otwory od nadkoli, demontujemy zatrzaski od nadkoli i w to miejsce instalujemy chlapacze. Zestaw zawiera komplet 4 chlapaczy i jest dostarczany ze śrubami, podkładkami i wszystkimi innymi elementami niezbędnymi do poprawnej instalacji dzięki czemu nawet jeśli uszkodzisz fabryczne zatrzaski i wkręty nic się nie stanie.

Kolor: czarny

Kolor nadruku: czarny

Zastosowanie:

Subaru Impreza GC8 1993-2001
Zapytaj o cenę

Poleć produkt znajomemu · Oceń produkt    

Newsletter
 
Zapisz się na newsletter
 Dodaj 
  Usuń  
 
  
Kontakt z nami

TOP END POWER

694-502-500

694-502-501

info@topendpower.pl

Gadu-Gadu 4199927

Gadu-Gadu 2079432

  zadzwoń

Nowości

Tablica

Szanowni klienci! Z powodu trwających prac modernizacyjnych, oraz zmieniających się kursów walut nie jesteśmy w stanie na bieżąco aktualizować cen. Prosimy przed zakupem o kontakt w celu ustalenia aktualnej ceny. Dziękujemy i przepraszamy za niedogodności

Zobacz więcej...
 |  Strona główna  |  Promocje  |  Nowości  |  O firmie  |  Regulamin  |  Aktualny stan koszyka  |  Wspólpraca  |