Kontakt  
Strona główna » Mazda » 3 MPS » Turbo i akcesoria » Elektroniczny kontroler doładowania 3-port GrimmSpeed - Mazda 3 MPS
Wybierz producenta
Wybierz kategorię
Informacje
Polecamy najlepszej jakości Uszczelki turbo, Wtryski paliwa, Chłodnice, a także klocki hamulcowe. Polecamy nasze produkty. Zapraszamy do zakupów w sklepie Top End Power. Części tuningowe - najlepsze ceny w PL.
Dołącz do nas


ID Nazwa
GRM-057028 Elektroniczny kontroler doładowania 3-port GrimmSpeed - Mazda 3 MPS
Elektroniczny kontroler doładowania 3-port GrimmSpeed - Mazda 3 MPS

Dostępność:na zamówienie

Producent: GrimmSpeed

GrimmSpeed to amerykańska firma założona w 2006 roku przez grupkę wysoko wyspecjalizowanych miłośników motoryzacji i tuningu. Początkowo na warsztat trafiały Subaru do, których były projektowane i tworzone wysokiej jakości części. Z czasem oferta została wzbogacona o produkty dla Mitsubishi, Mazdy i Hyundai’a. Dzisiaj GrimmSpeed ma do zaoferowania szeroką gammę części tubingowych, począwszy od uszczelek i kół pasowych po dedykowane układy wydechowe i kontrolery doładowania oraz wiele innych!

 

GrimmSpeed opracował kontroler doładowania współpracujący z fabrycznym komputerem jednostki napędowej. Urządzenie w żaden sposób nie zagraża oryginalnemu ECU ani nie ingeruje w dobierane przez niego wartości, modyfikowany jest jedynie przepływ cos przekłada się na lepsza reakcję. Instalacja jest bardzo prosta i nie wymaga lutowania, dzięki czemu urządzenie można zdemontować nie zostawiając po nim śladu.

Cechy:

- znacznie szybsze osiąganie maksymalnego przepływu

- 10% większy przepływ niż w porównaniu z urządzeniami konkurencji

- w pełni współpracujący z instalacją OEM

- solidna obudowa z niklowanymi elementami

- jedyny współpracujący z fabrycznym ECU!

 

Czemu kontroler elektroniczny a nie manualny?

Korzystając z kontrolera manualnego (MBC) jesteśmy w stanie zwiększyć ciśnienie doładowania ale tylko w całym zakresie obrotów i z jedną, ustawioną przez nas wartością. Czyli ustawiając MBC na wartość 10psi, nasza maksymalna wartość w konkretnym przedziale obrotów będzie wynosiła 10psi. W przypadku kontrolera elektronicznego (EBC) możemy ustalić ciśnienie dla każdych obrotów. Pozwala to zbudować mapę doładowania co znacząco wpływa na moc w pełnym zakresie obrotów oraz lepszą kontrolę na doładowaniem i bezpieczeństwem jednostki napędowej i turbiny.

 

Zastosowanie:

Mazda 3 MPS

 

UWAGA!

Instalacja EBC wymaga strojenia!

 
Zapytaj o cenę

Poleć produkt znajomemu · Oceń produkt    

Newsletter
 
Zapisz się na newsletter
 Dodaj 
  Usuń  
 
  
Kontakt z nami

TOP END POWER

694-502-500

694-502-501

info@topendpower.pl

Gadu-Gadu 4199927

Gadu-Gadu 2079432

  zadzwoń

Nowości

Tablica

Szanowni klienci! Z powodu trwających prac modernizacyjnych, oraz zmieniających się kursów walut nie jesteśmy w stanie na bieżąco aktualizować cen. Prosimy przed zakupem o kontakt w celu ustalenia aktualnej ceny. Dziękujemy i przepraszamy za niedogodności

Zobacz więcej...
 |  Strona główna  |  Promocje  |  Nowości  |  O firmie  |  Regulamin  |  Aktualny stan koszyka  |  Wspólpraca  |