Kontakt  
Strona główna » Subaru » Legacy » Turbo i akcesoria » Blow off valve » Zawór upustowy Blowoff GFB TMS Respons - Subaru Impreza WRX 08-10 & Legacy Turbo 05-09
Wybierz producenta
Wybierz kategorię
Informacje
Sprzedajemy najkorzystniejsze produkty: Zestawy sprzęgłowe, Zapinki Aero Catch, Uszczelki turbo, a także tuning akcesoria. Możemy polecić nasze akcesoria. Zapraszamy do sklepu Top End Power. Tuning części - tylko u nas.
Dołącz do nas


ID Nazwa Cena:
GFB-T9001 Zawór upustowy Blowoff GFB TMS Respons - Subaru Impreza WRX 08-10 & Legacy Turbo 05-09 1428.00 PLN
Zawór upustowy Blowoff GFB TMS Respons - Subaru Impreza WRX 08-10 & Legacy Turbo 05-09

Dostępność:na zamówienie

Producent: Go Fast Bits

Nie marnuj swojego doładowania!

 

Firma GTB przedstawia zawór zaprojektowany specjalnie z myślą o poprawie reakcji przepustnicy i zmniejszeniu turbo dziury. Badania wykazały, że zawór podczas zmiany biegów podaje doładowanie aż 30% szybciej niż fabryczny, dzięki czemu wyraźnie poprawia się reakcja pedału gazu.  Dzięki temu, że doładowanie rośnie efektywniej zwiększa się zakres kiedy dysponujemy maksymalnym doładowaniem, ten z kolei jest większy aż o 40% niż w przypadku zaworu fabrycznego.

Zawór wyposażono w unikalny system który pozwala regulować ilość powietrza które trafi do recyrkulacji lub atmosfery. Tym samym jesteśmy w stanie kontrolować dźwięk BOVa w zależności od własnych upodobań.

 

Zastosowanie:

Subaru Impreza WRX 08-10

Subaru Legacy Turbo 05-09

Poleć produkt znajomemu · Oceń produkt    

Newsletter
 
Zapisz się na newsletter
 Dodaj 
  Usuń  
 
  
Kontakt z nami

TOP END POWER

694-502-500

694-502-501

info@topendpower.pl

Gadu-Gadu 4199927

Gadu-Gadu 2079432

  zadzwoń

Nowości

Tablica

Szanowni klienci! Z powodu trwających prac modernizacyjnych, oraz zmieniających się kursów walut nie jesteśmy w stanie na bieżąco aktualizować cen. Prosimy przed zakupem o kontakt w celu ustalenia aktualnej ceny. Dziękujemy i przepraszamy za niedogodności

Zobacz więcej...
 |  Strona główna  |  Promocje  |  Nowości  |  O firmie  |  Regulamin  |  Aktualny stan koszyka  |  Wspólpraca  |