Kontakt  
Strona główna » Uniwersalne » Filtry paliwa » Filtr paliwa Aeromotive SS-Series (40 Micron / 3/8 NPT)
Wybierz producenta
Wybierz kategorię
Informacje
Sklep Top End Power zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą. Top End power - Łączymy ludzi z pasją Sprzedajemy najlepszą ofertę na Mocowania silnika, Woltomierze, Sprężyny, a także części tuningowe. Klocki hamulcowe - tylko u nas.
Dołącz do nas


ID Nazwa
ARE-12303 Filtr paliwa Aeromotive SS-Series (40 Micron / 3/8 NPT)
Filtr paliwa Aeromotive SS-Series (40 Micron / 3/8 NPT)

Dostępność:na zamówienie

Producent: Aeromotive

Aeromotive to lider na rynku jeśli chodzi o komponenty układu paliwowego. Od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji zaawansowanych i wydajnych pomp paliwowych, filtrów paliwa, szyn paliwowych, regulatorów a nawet kompletnych instalacji paliwowych. Samochody wyposażone w podzespoły amerykańsiego producenta nie raz wygrywały prestiżowe serie wyścigowe. Aeromotive wychodzi z założenia, że tuning to nie tylko osiągi, ale i niezawodność, wytrzymałość i trwałość. Dlatego wszystkie produkty są wykonane z bardzo wysokich materiałów, które nie tylko charakteryzują się wysoką wytrzymałością ale również ładnie wyglądają.

Filtr paliwa to bardzo istotny element stabilnej pracy układu paliwowego. Jeśli filtr zawiedzie może za sobą pociągnać pompę paliwa, wtryski i dodatkowo zapowietrzyć układ. Łatwo zauważyć, że filtr paliwa to najtańszy element całej układanki więc warto o niego zadbać.

Aeromotive oferuje bardzo wydaje filtry paliwa przystosowane do samochodów o mocach od 200 do 3000KM! Charakteryzują się one wysokimi właściwościami filtracyjnymi przy zachowaniu wysokich przepływów. Dodatkowo są one starannie wykonane i nie sprawiąją problemów przy samodzielnej obsłudze.

 

Cechy:

Przepuszczalność – 40 mikronów

Port 3/8 NPT (możliwość adaptacji filtru pod gniazda AN-10, -8, -6)

Wykończenie odporne na korozję

 

Wymiary:

Długość: 8,89cm

Średnica: 3,17cm

 

 

 
Zapytaj o cenę

Poleć produkt znajomemu · Oceń produkt    

Newsletter
 
Zapisz się na newsletter
 Dodaj 
  Usuń  
 
  
Kontakt z nami

TOP END POWER

694-502-500

694-502-501

info@topendpower.pl

Gadu-Gadu 4199927

Gadu-Gadu 2079432

  zadzwoń

Nowości

Tablica

Szanowni klienci! Z powodu trwających prac modernizacyjnych, oraz zmieniających się kursów walut nie jesteśmy w stanie na bieżąco aktualizować cen. Prosimy przed zakupem o kontakt w celu ustalenia aktualnej ceny. Dziękujemy i przepraszamy za niedogodności

Zobacz więcej...
 |  Strona główna  |  Promocje  |  Nowości  |  O firmie  |  Regulamin  |  Aktualny stan koszyka  |  Wspólpraca  |