Kontakt  
Strona główna » Subaru » BRZ » Układ napędowy » Zestawy sprzęgłowe » Zestaw sprzęgła ACT Heavy Duty Street i koła zamachowego Streetlite - Subaru BRZ & Toyota GT 86
Wybierz producenta
Wybierz kategorię
Informacje
Top End Power zachęca do współpracy. Tylko markowe części najlepszej jakości i najlepszych producentów. Udostępniamy wysokiej jakości Sprężyny, Filtry powietrza, Chłodnice oraz klocki hamulcowe. Części tuningowe - dla Twojego auta.
Dołącz do nas


ID Nazwa Cena:
ACT-SB7-HDSS Zestaw sprzęgła ACT Heavy Duty Street i koła zamachowego Streetlite - Subaru BRZ & Toyota GT 86 3383.24 PLN
Zestaw sprzęgła ACT Heavy Duty Street i koła zamachowego Streetlite - Subaru BRZ & Toyota GT 86

Dostępność:na zamówienie

Producent: ACT

ACT (Advanced Clutch Technology) jest amerykańską firmą specjalizującą się w wysokiej jakości zestawach sprzęgłowych. Główną ideą firmy jest tworzenie niezawodnych sprzęgieł i kół zamachowych które sprawdzą się w każdej dziedzinie motorsportu, stąd bardzo szeroka oferta ACT w której możemy znaleźć sprzęgła które mogą być wykorzystywane jako wydajniejsze zamienniki oryginalnych części aż po ekstremalnie wydaje sprzęgła dwutarczowe wykorzystywane w rozmaitych seriach wyścigowych.

 

Jakość ACT:

Produkty ACT nie mają sobie równych pod względem jakości wykonania. Wszystkie części są tworzone z najwyższej jakości materiałów przy użyciu najnowszych technologii. Specjalny dział wykorzystujący zaawansowane oprogramowanie komputerowe stale czuwa nad produkcją i udoskonala istniejące już produkty. Dodatkowo wszystkie części są sprawdzane pod kątem jakości wykonania dzięki czemu do klienta trafia produkt najwyższej jakości.

 

Wydajność ACT:

ACT skupia się przede wszystkim na najwyższej wydajności swoich produktów. Każda część jest starannie projektowana i testowana w ekstremalnych warunkach w celu osiągnięcia najwyższej wydajności. Nie ma żadnych skrótów na drodze do sukcesu, wszystkie podzespoły muszą ze sobą doskonale współpracować a to stale weryfikują zespoły wyścigowe na całym świecie startując w wielu seriach wyścigowych począwszy od rajdów WRC, przez serie torowe aż pod zawody na ¼ mili i drift.

 

Sprzęgła ACT

Kupując sprzęgło zawsze pada pytanie, ile mocy zniesie dany model ? Jest to pytanie na które ciężko odpowiedzieć ponieważ moc maksymalna jest osiągana z różnym momentem na różnych obrotach silnika. Jeśli mamy dwa silniki o tej samej mocy ale osiąganej przy różnych RPM, ich momenty obrotowe znacznie się różnią. Oczywiście podobnie sytuacja ma się do momentu, maksymalny moment nie musi być osiągany w tym samym czasie co maksymalna moc, ale moment jest o wiele łatwiej oszacować. Wielu entuzjastów tuningu modyfikuje swoje doloty, wydechy i inne drobne części które nie zawsze mają wpływ na moment obrotowy, ale wpływają na moc silnika. Kolejna kwestia to to, że moment wykorzystuje dostępną moc i rozpędza nasze auto, więc wygodniej jest posługiwać się maksymalną wartością momentu która jest bardziej przewidywalna niż wartość mocy.

ACT z myślą o kierowcach którzy spędzili tysiące godzin na modyfikacji swojego pojazdu ma przyjemność zaoferować szeroką gamę gotowych do montażu zestawów sprzęgieł niemal do każdego samochodu. Zestawy zawierają wszystkie niezbędne do montażu elementy i podzielone są pod kątem zastosowania.

 

 

Dociski ACT:

Wszystkie dociski ACT są starannie projektowane pod kątem każdego pojazdu, wykonywane tylko z najwyższej jakości materiałów w technologii CNC. Dociski odporne są na wysokie temperatury i posiadają certyfikat SFI który dopuszcza je do użytku w sporcie. Precyzyjna konstrukcja zapewnia komfortową pracę zmniejszając wibracje przy wysokich RPM oraz wydłuża żywotność sprzęgła. Wszystkie dociski są poddawane testowi obciążeniowemu na specjalnej prasie który weryfikuje jakość wykonania i określa czy docisk może być dopuszczony do użytku.

 

Docisk Heavy Duty:

- siła docisku od 20-50% większa w stosunku do serii

- twardość pedału w stosunku do serii: umiarkowana

- posiada certyfikat SFI

 

Docisk Xtreme:

- siła docisku od 50-120% większa w stosunku do serii

- twardość pedału w stosunku do serii: twardy

- posiada certyfikat SFI

 

Tarcze ACT:

Tarcze ACT budowane są ze starannie dobranych materiałów które zapewnią dobrą amortyzację, odpowiednie tarcie i charakterystykę pracy bez utraty wydajności całego układu. Materiały użyte przy produkcji są wysoce odporne na ciepło dzięki czemu mogą być intensywniej eksploatowane. Wszystko jest ze sobą połączone najlepszej klasy nitami co zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy w ciężkich warunkach. Sprężynki skrętne wykonane z wiele mocniejszych materiałów niż standardowe zapewniają komfortową i cichą pracę. (hałas towarzyszący zmianie biegów to często sprawka tych sprężynek, tutaj ten problem jest zminimalizowany). Wszystkie tarcze posiadają certyfikat SFI który dopuszcza je do użytku w sporcie.

 

Tarcza Street Performance:

- duża zawartość miedzy która doskonale absorbuje i odprowadza ciepło

- wyższa wytrzymałość i niezawodność dzięki stalowym zabezpieczeniom

- szybsza zmiana biegów

- posiada certyfikat SFI

 

Tarcza 6-PAD Spring:

- wysokiej jakości materiały ceramiczne zapewniają wysoki współczynniki tarcia przy niskim zużyciu i optymalnej temperaturze pracy

- 6 łapek zwiększa żywotność sprzęgła i polepsza odprowadzanie ciepła

- cichsza praca dzięki redukcji drgań skrętnych

- posiada certyfikat SFI

 

Koła zamachowe ACT:

Większość kół zamachowych jest stworzona z ciężkich żeliwnych materiałów i są przeznaczone do optymalnej pracy silnika przez co nie wykorzystują one w pełni mocy drzemiącej w jednostce. Absorbują więcej ciepła przez swoją większa masę oraz mają większa siłę bezwładności. Koła zamachowe XACT zapewniają znacznie lepszą reakcję silnika na nasze polecenia, szybsze wkręcanie się na obroty i żwawszą reakcję przepustnicy bez narażenia bezpieczeństwa pracy. Koła XACT są znacznie lżejsze i zaprojektowane w celu zwiększenia osiągów.

 

Seria Streetlite:

- Najbardziej popularne koło stosowane przez wielu entuzjastów tuningu na świecie

- Lżejsze i jednocześnie wytrzymalsze w stosunku do fabrycznego koła zamachowego

- Zapewnia lepsze właściwości jezdne i znacznie wyższą wytrzymałość

-  Sztywniejsza konstrukcja, precyzyjne wykonanie i dynamicznie wyważone koło znacznie usprawni pracę jednostki

- Zalecany do użytku ulicznego i wyścigów na ¼ mili.

 

Seria Prolite:

- Najlżejsze koło zamachowe ACT

- Najlepsza reakcja na polecania kierowcy i najniższa bezwładność

-  Super sztywna konstrukcja, precyzyjne wykonanie i dynamicznie wyważone koło znacznie usprawni pracę jednostki

- Zalecany do użytku ulicznego i sportowego

 

Zestaw zawiera:

- Tarcze sprzęgła Street Performance

- Docisk Heavy Duty

- Łożysko

- Narzędzie centrujące

- Koło zamachowe StreetLite

 

Zastosowanie:

Subaru BRZ

Toyota GT 86

 

Dane:

Siła docisku     : 70% ponad OEM

Max moment   : 366 Nm ( 270 ft/lbs )

Poleć produkt znajomemu · Oceń produkt    

Newsletter
 
Zapisz się na newsletter
 Dodaj 
  Usuń  
 
  
Kontakt z nami

TOP END POWER

694-502-500

694-502-501

info@topendpower.pl

Gadu-Gadu 4199927

Gadu-Gadu 2079432

  zadzwoń

Nowości

Tablica

Szanowni klienci! Z powodu trwających prac modernizacyjnych, oraz zmieniających się kursów walut nie jesteśmy w stanie na bieżąco aktualizować cen. Prosimy przed zakupem o kontakt w celu ustalenia aktualnej ceny. Dziękujemy i przepraszamy za niedogodności

Zobacz więcej...
 |  Strona główna  |  Promocje  |  Nowości  |  O firmie  |  Regulamin  |   |  Wspólpraca  |