Kontakt  
Strona główna » Uniwersalne » Zapinki AeroCatch » Zapinki AeroCatch3 Flush
Wybierz producenta
Wybierz kategorię
Informacje
Sklep Top End Power zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą. Z pasji dla pasji - Top End Power Polecamy markowe produkty: Sprężyny, Korbowody, Uszczelki turbo, a także klocki hamulcowe. Tuning akcesoria - najkorzystniejsza oferta.
Dołącz do nas


ID Nazwa Cena:
AC-325-2000 Zapinki AeroCatch3 Flush 912.91 PLN
Zapinki AeroCatch3 Flush

Dostępność:na zamówienie

Producent: AeroCatch

AeroCatch to producent nowoczesnych zapinek, które dzięki swojej przemyślanej konstrukcji charakteryzującej się aerodynamiką, trwałością oraz wysoką jakością są stosowane w wielu teamach wyścigowych. Zapinki dzięki swojej budowie mogą być stosowane do masek, klap a nawet paneli drzwiowych.

 

AeroCatch3 to seria zapinek stworzona z myślą o łączeniu ze sobą elementów nadwozia. Wykonane z aluminium cechują się niską wagą i wytrzymałością. Zapinki znoszą obciążenia między dwoma elementami aż w 3 osiach. AeroCatch3 jest stosowany przez wiele zespołów wyścigowych do łączenia z nadwoziem np. zderzaków w celu ich szybkiego ściągania podczas serwisu.

Flush – seria zapinek montowanych od spodu. Doskonale wpasowują się w elementy na których są montowane, a z zewnątrz nie widać części montażowych. Część gdzie zapinka będzie montowana wymaga więcej przygotowań ale efekt finalny jest estetyczny i zachowuje swoje właściwości aerodynamiczne.

 

 

Zestaw składa się z dwóch zapinek i zawiera wszystkie elementy niezbędne do montażu.

 

Poleć produkt znajomemu · Oceń produkt    

Newsletter
 
Zapisz się na newsletter
 Dodaj 
  Usuń  
 
  
Kontakt z nami

TOP END POWER

694-502-500

694-502-501

info@topendpower.pl

Gadu-Gadu 4199927

Gadu-Gadu 2079432

  zadzwoń

Nowości

Tablica

Szanowni klienci! Z powodu trwających prac modernizacyjnych, oraz zmieniających się kursów walut nie jesteśmy w stanie na bieżąco aktualizować cen. Prosimy przed zakupem o kontakt w celu ustalenia aktualnej ceny. Dziękujemy i przepraszamy za niedogodności

Zobacz więcej...
 |  Strona główna  |  Promocje  |  Nowości  |  O firmie  |  Regulamin  |  Aktualny stan koszyka  |  Wspólpraca  |